Rolnictwo Profesjonalne - Portal Raport Rolny

Fabryka New Holland 17 listopada już po raz kolejny zaprosiła swoich klientów do zwiedzania i zapoznania się z działalnością zakładu.W Polsce New Holland, tak na dobre, zadomowił się w 1998 roku, kiedy kupił fabrykę kombajnów Bizon i rozpoczynając produkcję kombajnów New Holland-Bizon.
Po kilku latach na bazie fuzji z marką Casse powstał wielki koncern CNH, należący do grupy Fiat.
Obecnie w Płocku produkuje się kombajny, hedery do wszystkich typów kombajnów, ciągniki i prasy.
Dyrektor Robert Brzozowski zapewniał, że dla koncernu najważniejsze jest to, żeby produkowane maszyny były proste w użyciu, zapewniały efektywną pracę dla klienta, jak np. inteligent plus w kombajnach, dostosowujący automatycznie prędkość jazdy do wydajności plonu i były dostępne dla wszystkich.
Nowoczesne rozwiązania są cały czas udoskonalane, ponieważ muszą nadążyć za rosnącymi wymaganiami klientów, muszą operatorowi maszyny zapewnić komfort pracy. Ideą firmy jest być jak najbliżej klienta.
New Holland jest liderem w sprzedaży swoich maszyn na rynku polskim, ponieważ co trzeci ciągnik sprzedany przez zachodnich producentów w Polsce, to niebieski New Holland, co drugi sprzedany kombajn, to żółty New Holland i co czwarta prasa to prasa New Holland.
Firma nieustannie inwestuje w rozwój produktów. New Holland jest firmą innowacyjną, jako pierwszy wprowadził wykorzystanie w silnikach oleju pochodzenia roślinnego w 100% a w 2009 roku pokazano prototyp ciągnika napędzanego wodorem.
Szef marketingu New Holland Tomasz Kozieł przybliżył zebranym najnowsze produkty a wśród nich ciągnik T7 nagrodzony prestiżową nagrodą Złoty Ciągnik, za rozwiązania konstrukcyjne. Wszystkie silniki w produkowanych maszynach New Holland odpowiadają wymaganym normom i wyposażone są w układ SCR. Pan Tomasz Kozieł, przedstawił również program farmy ekologicznej, niezależnej i samowystarczalnej pod względem energetycznym, która już powstała w okolicach Turynu i pracuje na maszynach New Holland.
Dyrektor New Holland Tadeusz Świerczek, który zarządza fabryką do półtora roku, opowiedział o wprowadzonych zmianach, o systemach produkcji i systemach jakości a na koniec zaprosił do zwiedzania fabryki, aby zobaczyć fizycznie jak powstają maszyny i jak wygląda nowoczesna linia produkcyjna.

Ostatnio zmieniany środa, 16 maj 2012 22:02

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Portal internetowy raportrolny.pl jest własnością Wydawnictwa Agencja Rolna Roman Barszcz. Kopiowanie i dalsze wykorzystywanie zgromadzonych tu treści bez zgody właściciela serwisu jest zabronione

Top Desktop version